Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!
Головна » 2019 » Березень » 22

22 березня у школі пройшов виховний захід «Світ казки» та свято книги «Учитесь, читайте, чужого научайтесь й свого не цурайтесь» для учнів 1-4 класів.

             

             

             

             

Просмотров: 179 | Добавил: svetik66 | Дата: 22.03.2019 | Комментарии (0)

З метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі проведено тиждень англійської мови з 18 по 22 березня 2019 року.

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

Просмотров: 145 | Добавил: svetik66 | Дата: 22.03.2019 | Комментарии (0)

З 18 по 22 березня 2019 року в школі пройшов I етап Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

                         

Метою виставки-конкурсу є художньо-естетичне виховання учнівської молоді, шляхом залучення до національної культурної спадщини, підтримка та розвиток декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, пропаганда та популяризація досягнень творчих колективів художньо – естетичного профілю, залучення учнівської молоді до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі та у своєму житті.

С поданих робіт були обрані малюнки і роботи декоративно-ужиткового мистецтва, які будуть відправлені на II етап Всеукраїнської виставки – конкурсу з декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Образотво-рче мистецтво: Сидоренко А. (6 кл.) - «Українка я маленька»; Курган Н. (5 кл.) - «Садок вишневий коло хати»; Люшненко А. (5 кл.) - «Краса моєї Батьківщини»;

Декоративно-ужиткове мистецтво: Костенко Н.(3 кл.) - «Млин щастя»; Потапенко М. (5 кл.) - «Козацьке серце»; Смоляний В. (7 кл.) - «Розмаєм квітуй, Україно моя!».

                         

                         

                         

                         

                         

                         

                           

                           

                                                            

Просмотров: 168 | Добавил: svetik66 | Дата: 22.03.2019 | Комментарии (0)