Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!
Головна » 2019 » Лютий » 28

28 лютого 2019 року в школі пройшов Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок».

Мета Конкурсу – популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів.

В цьому конкурсі взяли участь учні 6 класу з презентацією – казкою «Сестри – чарівниці», керівник – Шафранко Тетяна Миколаївна та учні 7 класу з пошуково – дослідницьким проектом «Аптека у нас під ногами».

 

Презентації:  Казка «Сестри – чарівниці», керівник – Шафранко Тетяна Миколаївна

Пошуково – дослідницький проект «Аптека у нас під ногами».

Просмотров: 306 | Добавил: svetik66 | Дата: 28.02.2019 | Комментарии (0)

28 лютого 2019 року в школі пройшов Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику.

                    

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику проводиться серед дітей різного віку з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

В цьому конкурсі прийняли участь такі учні: Кубрак Дарья (9 кл.); Курган Ніка (5 кл.); Яковенко Іван (4 кл.); Морозова Настя (3 кл.); Лахно Лілія (2 кл.); Захарчук Андрій (3 кл.); Гимон Тетяна (3 кл.); Ковальська Ксюша (8 кл.); Саєнко Каміла (3 кл.).

                  

                  

                  

Просмотров: 262 | Добавил: svetik66 | Дата: 28.02.2019 | Комментарии (0)