Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!
Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 23 24 »

«МИ РАДО ДЯКУЄМО ВСІ ОРГАНІЗАЦІЇ УФСІ» - під таким девізом на початку лютого в нашій Благовіщенській школі відбувся урочистий захід з нагоди реалізації проєкту щодо покращення умов надання послуг шкільної освіти, що проводився Українським фондом соціальних інвестицій – УФСІ в рамках реалізації Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW

           

За період реалізації проєкту всі представники УФСІ стали для нас справжніми друзями. А друзі – то назавжди. І от 12 березня представники УФСІ, а саме : Галина Филимонова- консультант з розвитку громад, та Іван Кордупель - консультант з технічних (будівельних) робіт - знову завітали до нас у школу. І не просто, а з подарунком. Це – симуляційна гра «Світ Громад».

   

Ця настільна гра-тренінг не лише розвиває, згуртовує людей, але вчить співпрацювати і розвивати свою громаду, моделюючи можливі сценарії її розвитку. Вона максимально наближена до реального життя в громаді, і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Тож команда учнів старших класів та досвідчена команда, до складу якої увійшли вчителі, активісти, представники влади та депутатського корпусу, мали можливість долучитись безпосередньо до самої гри. В результаті отримано море позитиву, шквал емоцій, і - ПЕРЕМОГА!

            

І якщо Світ Громад планує організувати в 2021 році національний турнір з гри «Світ Громад», то нам залишилось лишень трішечки потренуватись, і всі РАЗОМ ми готові до участі в ньому.

 Щиро дякуємо УФСІ за такий чудовий подарунок для нашої Благовіщенської школи).

Просмотров: 19 | Добавил: svetik66 | Дата: 12.03.2021 | Комментарии (0)

04 березня з учнями 11 класу проведено профорієнтаційну роботу щодо відбору кандидатів на навчання до ВНЗ МВС України. Інспектори СКЗ Пологівського РВПГУНП в Запорізькій області, капітан поліції Коссе О.В. та капітан поліції Калашников І.В. ознайомили випускників школи зі специфічними умовами навчання за денною формою навчання за державним замовленням у 2021 році.

              

              

Просмотров: 71 | Добавил: svetik66 | Дата: 04.03.2021 | Комментарии (0)

03 та 04 березня у школі проведено заходи щодо відзначення Всесвітнього дня дикої природи, а саме: вікторину "Подорож у світ дикої природи"  для учнів 7 класу, екологічний урок "Дивосвіт флори і фауни України" для учнів 8 класу. Учні 9-11 класів виготовили та розповсюдили інформаційні листівки "На захист дикої природи"

                  

                  

                  

Просмотров: 6 | Добавил: svetik66 | Дата: 04.03.2021 | Комментарии (0)

Учні школи долучилися до Міжнародного Інтернет-флешмобу до 150-річчя з дня народження Лесі Українки «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…» та продекламували поезії :

                        "Contra  spem  spero!" учениця 10 класу Кудрявська Аліна.

               

              "Хотіла б я піснею стати..." учениця 8 класу  Сидоренко Анастасія. 

             

               " Як дитиною, бувало..." учениця 6 класу  Сидоренко Анжеліка.

              

Просмотров: 25 | Добавил: svetik66 | Дата: 25.02.2021 | Комментарии (0)

25 лютого у шкільній бібліотеці створено викладку  літератури до 150-річчя з дня народження  Л. Українки та проведено бібліотечний урок  для учнів 8 класу на тему: «Ні! Я жива, я вічно буду жити…»

           

Просмотров: 7 | Добавил: svetik66 | Дата: 25.02.2021 | Комментарии (0)

З  15 по 19  лютого 2021 року у школі пройшов ТИЖДЕНЬ  АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ.

Учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

                    

                   

                   

                   

                     

                    

                    

                    

                    

Детальніше..........

 

 

Просмотров: 30 | Добавил: svetik66 | Дата: 19.02.2021 | Комментарии (0)

З нагоди святкування Дня Святого Валентина у школі з 12.02.2021 по 16.02.2021 відбувалася виставка валентинок. Шкільний вернісаж майорів від різноманіття робіт. Учні показали всю свою креативність при виготовленні валентинок. Діти з великим задоволенням взяли участь у цій виставці, тим самим створивши святкову атмосферу.

                    

Просмотров: 9 | Добавил: svetik66 | Дата: 16.02.2021 | Комментарии (0)

З 08.02.2021 року по 11.02.2021 року у школі пройшов шкільний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021»

                 

Головною метою конкурсу було привернути увагу суспільства до питань охорони праці. Адже в сучасних умовах, питання охорони праці залишається найактуальнішим для кожної працюючої людини. Саме через малюнки учасники конкурсу намагалися донести до оточуючих про необхідність дотримуватися правил безпеки на робочому місці. На конкурс було представлено 12 робіт з різних вікових категорій. Серед представлених робіт було обрано 4 переможці, чиї роботи будуть представляти нашу школу на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021».

Борисенко Ульяна, учениця 2 класу, робота «Про безпеку подумай завчасно»

                                

Лахно Лілія, ученя 4 класу, робота «Бережіть життя та здоровя»

                

Нехайчук Євген, учень 4 класу, робота «Безпека понад усе»

                

Кудрявська Анастасія, учениця 7 класу, робота «Захисти себе від COVID – 19»

                

 Вітаємо переможців!

Дякуємо всім за участь!

Просмотров: 22 | Добавил: svetik66 | Дата: 11.02.2021 | Комментарии (0)

10 лютого 2021 року відбувся перший етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» в онлайн-форматі. Свої уміння в ораторському мистецтві продемонстрували троє учнів нашої школи.

За результатами конкурсу:
В номінації «Добре слово краще за багатство» серед учнів 1-4 класів:
І місце:
- Нехайчук Роман, учень 2 класу Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Я – маленький українець»)
ІІІ місце:
- Сімінько Валерія, учениця 3 класу Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Ввічливе слово краще за багатство»)
В номінації «Слово є вчинок» серед учнів 9-11 класів:
І місце:
- Кудрявська Аліна, учениця 10 класу Благовіщенської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Людина починається з добра»)
Переможці візьмуть участь в ІІ (обласному) етапі фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

                   

                   

Просмотров: 41 | Добавил: svetik66 | Дата: 10.02.2021 | Комментарии (0)

З 01.02.-05.02.2021р. в стінах нашої школи проходив тиждень психології під гаслом «5 днів у світі психології»,

                      

який організовувався з метою реалізації психологічного супроводу, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

Протягом тижня проходили різноманітні  заходи, що охоплювали різні види діяльності: конкурси, тренінгові заняття, інтелектуальні ігри, виставки малюнків. Участь приймали всі учасники начального процесу.

 Під час підведення підсумків були нагороджені активні учасників тижня. Це учні початкової ланки, учні 5, 7 та 10 класів.

           

Переглянути фото........

Просмотров: 24 | Добавил: svetik66 | Дата: 05.02.2021 | Комментарии (0)