Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

 

                                                           Батькам

                                                    

 

                                                            Учням

                                                 

 

                                                     Вчителям

                                                  

 


Профiлактика та подолання стресових станiв

Як керувати своiми емоцiями


Як вберегти себе від паніки та істерики, викликаної постійним інформаційним тиском на тему епідемії коронавірусу?  Натиснути тут

                                            


Починаючи з листопада 2019 року в нашій школі створенно   «Шкільну службу порозуміння»

Більше про це.........


18 листопада до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації, шкільним психологом був проведений урок-квест на тему: «Тест білборда та кохання в Інтернеті» з учнями 7-8 класів.

                 


 Стоп булінг! З таким закликом ми працювали з учнями 5 класу 23 жовтня.

                 


22 жовтня, разом із учнями 7 класу шукали шляхи подолання булінгу. #булінгу_ні

                 


Ми, не забуваємо, про наших маленьких друзів- тваринок. 23 вересня ми завітали до салону краси "Щаслива лапа", щоб навчитися правильно доглядати за домашніми улюбленцями #любітьтваринок

                            


13 вересня з першачками ми здійснили уявну подорож до школи звірів. Діагностували як проходить в них адаптаційний період та весело провели час.

               


У нашій школі в новому навчальному році відкрили сучасну сенсорну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами.

                                                                    Переглянути


                    

 

07 травня 2019 року в стінах нашої школи проходила квест-гра для учнів 2-4 класів : «Стежинами дружби» яку проводив шкільний психолог.

                                   

Переглянути більше


20-21 березня в стінах нашої школи реалізувалась програма тренінгових занять: «Карта життя-вибір майбутньої професії». Спільно з фахівцями фонду : "Професійний розвиток Харкова".

Переглянути більше......


З першокласниками практикуються заняття за допомогою пісочної терапії, які направленні на діагностику особистості дитини, зняття напруги та активізацію мотивації навчання.

                               

                               

Діти в захваті від подібних видів занять, тому із задоволень приймають участь.


22 березня з учнями 4 класу було проведене заняття, на якому діти ділились своїми бажаннями та мріями. Також, визначили що треба зробити, щоб бажане дітьми здійснилось. Наприкінці заняття діти отримали пам’ятки: «Як досягти успіху».

      


15 – 16 листопада в стінах нашої школи проходили тренінги для учнів 7-8 класів: «Рівні права = Різні люди» Мета яких полягала в тому, щоб сприяти формуванню правового світогляду підлітків, який включав би систему теоретичних поглядів на права, і на цій основі формувати відповідну активну позицію підлітків у реалізації прав у житті; формування толерантного ставлення вихованців, поваги прав, індивідуальності і неповторності інших людей. Діти, як завжди були активні, доброзичливі, вели із задоволенням бесіди та брали участь в різних видах вправ, ігор.

                           

                           


                       


18 жовтня 2018 року практичним психологом, був проведений шкільний конкурс малюнків «Світ один на всіх» для учнів початкової ланки (1-4 класи)

Більше про це....


Шкільний булінг (інформація)


20 лютого 2018 року практичним психологом було проведено дослідження готовності майбутніх першокласників до навчання (за текстом Керна-Йерасика)

                                     

                                    

                                    

Батькам та майбутньому класному керівнику надані рекомендацій з успішної адаптації першокласників до навчання.


 

З 06.02. по 09.02.18 р. в стінах нашої школи, практичним психологом, були проведені заходи, щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх та з метою запобігання злочинності серед учнівської молоді.

Більше інформації.........

«З правовими питаннями ми зустрічаємося дуже часто. Помилковою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покаранням осіб, які вчинили різні правопорушення. Багато хто з учнів дивується, дізнавшись, що наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони».


                                                   Продовження