Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

«Шкільна служба порозуміння»

«Нове покоління»

Шкільна служба порозуміння – це команда підготовлених старшокласників – посередників (медіаторів), які допомагають своїм ровесникам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію однолітків, і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі.

У своїй роботі медіатори спираються на головні принципи відновного підходу: повага до особистості, відповідальність у стосунках та стосовно інших, віра в кожну особистість та її здатність змінюватися.

Сам процес вирішення конфлікту має назву медіація – це добровільний і конфіденційний процес, у якому третя нейтральна сторона – медіатор – допомагає сторонам знайти взаємоприйнятий варіант вирішення ситуації, що склалася.

Протягом жовтня - листопада, серед учнів 8– 11-х класів нашої школи, відбувся відбір потенційних медіаторів. До складу медіаторів належать:

                            

За медіаторами закріпленні педагогічні працівники- фасилітатори, які допомагатимуть учням виконувати свою діяльність. До складу фасилітаторів належать:

                                

Координатор Шкільної Служби Порозуміння – практичний психолог Гнатуша Карина Сергіївна

Відповідальна за виконанням наказу та роботи Шкільної служби порозуміння покладено на заступника директора з виховної роботи, інспектора з охорони праці – Онишкевич Зою Олексіївну

                    

                                        Перше засідання членів ШСП стосовно організаційних питань