Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

  №          Прізвище та ім’я        Клас     Сума балів   місце            Вчитель
   1          Пластун Дмитро     10 клас             7     1           Лахно І.А.
   2          Мацнева Марія      9 клас             8     1       Брезицький О.О.

 

Результати  участі учнів школи у ІІ етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

                  ПІБ учасника                     Демченко Дарина Анатоліївна
             Назва обраного тематичного блоку                   «Добре слово краще за багатство»
                 Назва виступу                       Моя маленька Батьківщина
                 Клас учасника                                             3
                 Місце                                             2
              ПІБ учителя учасника

                                    Сергієнко С.П.

 

                ПІБ учасника                             Гнатуша Юлія Юріївна
              Назва обраного тематичного блоку                                 «Слово є вчинок»
                Назва виступу                           Бережіть у собі людину
                Клас учасника                                      11
                Місце                                       1
              ПІБ учителя учасника                               Деркач І.М.

Результати II етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2019-2020 н.р.

        Учасник       Класс            Місце

            Вчитель

  Демченко Дарина           3             III        Сергіенко С.П
  Курган  Ніка           6             III        Шафранко Т.М.
  Гнатуша Юлія          11             II        Деркач І.М.

Підсумки участі учнів школи в обласному етапі Всеукраїнських заходів еколого-натуралістичного напрямку 

 Учасник  Клас Назва   заходу  Результат   Підстава  Керівник
 Гнатуша     Юлія   11  

  Всеукраїнська акція «Грак-птах         2019 року»

 Нагороджено  Грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації    Наказ  Департаменту   освіти і           науки   ЗОДА від  29.01.2020 р.                                   №38    Таран           Т.М.

Фотоконкурс «Осінні пейзажі громади»

                  Рудяк Анна

        «Бабине літо у соснах»

     4 клас     І місце        Черіпко Л.О.

          Костенко Назар 

      «Ранкова дорога  додому»

      4 клас     І місце          Черіпко Л.О.

              Смоляна Вікторія

    «Заплутався туман  у павутинні»

      8  клас     І місце         Деркач І.М.

Обласний етап  заочного Всеукраїнського конкурсу  юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!» 

        Кондратенко Марія    10 клас    І місце            Гнатуша К.С.
      Міняйленко Олександр    7 клас    І місце          Шафранко Т.М.
           Деркач Богдан    7 клас    ІІ місце          Шафранко Т.М.
      Матковська Єлизавета      6 клас    ІІ місце           Мозговий В.Ю.
              Сулім Артем    11 клас    ІІІ місце             Семікіна О.А.

 

                         Наступна сторінка