Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

Переможці в обласних та Всеукраїнських конкурсах у 2018-2019 н.р.

 

Назва конкурсу

Учасник

Місце

Керівник

1.

Загальнообласний фотоконкурс «Трудові династії Запорізького регіону»

Кудрявська Аліна

III

Дворський М.А

2.

Обласний Міжнародний конкурс пісні «Зоряниці»

Курган Ніка

III

Кондратенко О.В

3.

Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна Україна»

Оглу Світлана

 

Гнатуша К.С

4.

Обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом»

«літературна творчість»

Деркач Софія

Кондратенко Марія

Бовть Дмитро

 

«образотворче мистецтво»

Захарчук Андрій

 

 

I

II

 

III

 

 

 

II

 

 

Деркач І.М

Кондратенко О.В

Шафранко Т.М

 

 

Черіпко Л.О

5.

Всеукраїнська виставка – конкурс «Український сувенір»

Гах Олександра, Міняйленко Олександр, Яковенко Іван

II

Гнатуша К.С

Шафранко Т.М

Смоляна В.О

6.

Обласний фестиваль- конкурс патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми»

Ниценко Софія

III

Кондратенко О.В

 

Протокол із визначенням балів реєстрації учасників ХVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Духовні святині рідного краю». Номінація «Література». 2018-2019рр

     Призвіще, ім'я,

    по батькові учня
Клас      Заклад освіти Тема роботи

Призвіще, ім'я,

по батькові вчителя
Бали Місце

     Деркач Софія Романівна

  11

Благовіщенська

      ЗОШ I-III ст.

   Духовні святині

     рідного краю

      Деркач Іванна

        Миколаївна
  25     III

     Курган Ніка Євгенівна

  5

Благовіщенська

       ЗОШ I-III ст.

  Духовні святині

     рідного краю

    Шафранко Тетяна

         Миколаївна
  14     V

Результати II(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.

                    Предмет             Прізвище та ім'я учня   Класс  Місце               Вчитель
                 Укр.мова                 Гнатуша Юлія      10     II   Деркач І.М.
                 Укр.мова                 Деркач Софія      11     II   Деркач І.М.
                Англ.мова                 Гнатуша Юлія      10     III  Мозговий В.Ю.
       Інформаційні технології                   Сулім Артем      10     II   Проценко А.С.
       Інформаційні технології                 Одарич Ольга      11     III   Проценко А.С.
           Трудове  навчання               Проценко Кирило       9     III   Шафранко Т.М.

Підсумки участі у II етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика

               Учень  Клас Місце          Вчитель
  Ниценко Софія    5    II    Шафранко Т.М.
  Гнатуша Юлія   10    II       Деркач І.М.

Підсумки II (районного) етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка у 2018-2019 н.р

   Призвіще та Ім'я учня    Клас   Результат            Вчитель
           Курган  Ніка       5   II місце    Шафранко Т.М.

Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

   Прізвище та ім'я учня              Номінація   Результат    Вчитель
        Деркач Софія  Літературна творчість    II місце   Деркач І.М.

Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я за єдину Україну"

       Прізвище та ім'я учня      Результат         Вчитель
             Деркач Софія         II місце      Деркач І.М.

                                                       Архів 2016-2017 н.р.