Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

   Прізвище та               ім'я учня          Номінація   Результат  Вчитель
    Деркач Софія    Літературна                         творчість    II місце   Деркач       І.М.

 

 Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я за єдину Україну" 

 Прізвище та ім'я учня          Результат         Вчитель
        Деркач Софія            II місце      Деркач І.М.

 

Обласний природничо-крєзнавчий зліт учнівської молоді "Знай, люби, бережи"

                Учасники      Результат     Керівник
 Гурток географічного                                           краєзнавства             III                   місце    Дворський          М.А.

 

       Фестиваль ораторського мистецтва аговори, щоб я  тебе побачив"

                      серед закладів освіти Комиш- Зорянської селищної ради.

 

Прізвища та ім'я                  учня  Клас                                Номінація  Місце       Керівник
    Бережанський              Богдан    4             "Добре слово краще за богатство"    I КондратенкоО.В.
     Носаченко                       Даніл     1               "З другом світ стає чудовим"   III  Сергієнко С.П.
Довгополик Кіра    3                         "Слово є вчинок"    III   Смоляна В.О.
   Деркач Софія   10  "Нема без кореня рослини, а нас, людей,- без                                      Батьківщини"    I   Деркач І.М.
 Мигаль Наталія    11  "Чи можна сважати, що одна людина краще за іншу?"   II   ШафранкоТ.М.


     
         Підсумки обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

         в рамках Всеукраїнської виставки  декоративно – ужиткового

         та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

        Нагороджені Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

       за зайняті місця в обласному етапі конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

                                  I місце - Яковенко Тетяна (учениця 8 класу);

                                 II місце Міняйленко Олександр (учень 5 класу);

                                III місце Стоянова Аліна (учениця 11 класу)

                     

 

             Результати II ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

                Учасник     Клас     Предмет     Місце       Вчитель
             Гнатуша Юлія       9     Укр.мова        II     Деркач І.М.
          Деркач Софія      10     Укр.мова        II     Деркач І.М.
         Проценко Артем       6     Математика        III     Дворська С.І.
        Гнатуша Юлія       9    Аглійська мова        III     Мозговий В.Ю.
       Дейнек Сніжана      10   Правознавство        III     Семікіна   О.А.

 



 

                               Підсумки II етапу конкурсу з української мови

                                імені П.Яцика у 2017-2018 навчальному році

                   Учасник        Клас         Місце                             Вчитель
          Курган Ніка          4             I                       Кондратенко О.В.
           Деркач Софія       10         III                   Деркач  І.М.

 



 

Результати I етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді

                   " Моя Батьківщина - Україна "

 

    Напрям   Учасник Місце
Географія рідного краю Гурток географічного краєзнавства   I
З попелу забуття Лебеденко Дана,  11 клас   II
Духовна спадщина мого роду Ордюнова Анастасія,  10 клас   II

 




Конкурс дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

                                        (обласний етап)

                       Номінація            Переможець      Клас       Місце

         Образотворче мистецтво

        Деркач Богдан        4           III
             Літературна творчість         Деркач Софія        9           II
             Літературна творчість          Тристан Олена        10           III

 



 

Всеукраїнський конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози

                                       "Я - за єдину Україну!"

                                           (обласний етап)

                        Переможець               Клас                 Місце
                 Потапенко Марія                  3                      II
                  Деркач Софія                  9                     II

 



         

                                   Нагороджені Похвальним листом

                                " За високі досягнення у навчанні "

          ( за підсумками 2016-2017 н.р. наказ №39/01 від 26.05.2017р )

                                Сидоренко Анжеліка - 2 клас

                                Кащенко Олександра - 2 клас

                                 Потапенко Марія - 3 клас

                                 Ниценко Софія - 3 клас

                                 Курган Ніка - 3 клас

                                Деркач Богдан - 4 клас

                                Гнатуша Юлія - 8 клас

                               Деркач Софія - 9 клас

                               Ордюнова Анастасія - 9 клас