Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

Обласна виставка –конкурс дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»в рамках Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

           Сидоренко Анжеліка   5 клас   І місце           Гнатуша К.С.
        Сидоренко Анастасія    5 клас    І місце         Шафранко Т.М.
          Міняйленко Олександр    7 клас    І місце         Гнатуша К.С.
                    Курган Ніка    6 клас    І місце         Гнатуша К.С.

Обласний конкурс образотворчого та фотомистецтва «Україна- європейська країна» в рамках Міжнародного дитячого фестивалю народного тмистецтва «Смарагдові витоки»

                     Курган Ніка

      (номінація- образотворче мистецтво)
  6 клас    ІІ місце       Мозговий В.Ю.
                    Лісовський Даніїл   6 клас   І місце      Мозговий В.Ю.
             Сидоренко Анастасія   7 клас   ІІ місце       Гнатуша К.С.
                  Сидоренко Анжеліка   5 клас   ІІІ місце       Гнатуша К.С.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

             Курган Ніка     6 клас        І місце               Мозговий В.Ю.
          Бовть Дмитро     6 клас        І місце              Мозговий В.Ю.

Обласний етап  заочного Всеукраїнського конкурсу  юних фотоаматорів «Моя країна - Україна!» 

        Кондратенко Марія    10 клас    І місце            Гнатуша К.С.
      Міняйленко Олександр    7 клас    І місце          Шафранко Т.М.
           Деркач Богдан    7 клас    ІІ місце          Шафранко Т.М.
      Матковська Єлизавета      6 клас    ІІ місце           Мозговий В.Ю.
              Сулім Артем    11 клас    ІІІ місце             Семікіна О.А.

Фотоконкурс «Осінні пейзажі громади»

                  Рудяк Анна

        «Бабине літо у соснах»

     4 клас     І місце        Черіпко Л.О.

          Костенко Назар 

      «Ранкова дорога  додому»

      4 клас     І місце          Черіпко Л.О.

              Смоляна Вікторія

    «Заплутався туман  у павутинні»

      8  клас     І місце         Деркач І.М.

Підсумки участі учнів школи в обласному етапі Всеукраїнських заходів еколого-натуралістичного напрямку 

 Учасник  Клас Назва   заходу  Результат   Підстава  Керівник
 Гнатуша     Юлія   11  

  Всеукраїнська акція «Грак-птах         2019 року»

 Нагороджено  Грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації    Наказ  Департаменту   освіти і           науки   ЗОДА від  29.01.2020 р.                                   №38    Таран           Т.М.

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Учасник/клас

Предмет

Бали

(максим.)

Місце

%

Вчитель

8 клас

59, 5

 

 

 

Сергієнко Антон

 

Біологія

22,75

ІІІ

38

Таран Т.М.

11 клас

73

 

 

 

Гнатуша Юлія

Біологія

42,25

ІІ

58

Таран Т.М.

11 клас

52

 

 

 

Гнатуша Юлія

Українська мова

44,25

ІІ

85

Деркач І.М.

6 клас

35

 

 

 

Потапенко Марія

Математика

15

ІІІ

43

Дворська С.І.

9 клас

90

 

 

 

КудрявськаАліна

Хімія

47,2

ІІІ

52

Таран Т.М.

Яковенко Тетяна

Хімія

40

ІІІ

40

Таран Т.М.

8 клас

60

 

 

 

Сергієнко Антон

Географія

27

ІІІ

45

Дворський М.А.

10 клас

60

 

 

 

ГахОлександра

Географія

34

ІІ

57

Дворський М.А.

10 клас

100

 

 

 

Яковенко Тетяна

Англійська мова

55

ІІІ

55

Мозгова Л.М.

11 клас

100

 

 

 

ГнатушаЮлія

Англійська мова

56

ІІІ

56

Мозговий В.Ю.

11 клас

360

 

 

 

Сулім Артем

Інформаційні технології

163

ІІІ

45

Ребро М.М. 


                                 переглянути II сторінка

                                         Перейти до архіву  2018-2019