Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

Переможці в обласних та Всеукраїнських конкурсах у 2018-2019 н.р.

 

Назва конкурсу

Учасник

Місце

Керівник

1.

Загальнообласний фотоконкурс «Трудові династії Запорізького регіону»

Кудрявська Аліна

III

Дворський М.А

2.

Обласний Міжнародний конкурс пісні «Зоряниці»

Курган Ніка

III

Кондратенко О.В

3.

Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна Україна»

Оглу Світлана

 

 

Гнатуша К.С

4.

Обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом»

«літературна творчість»

Деркач Софія

Кондратенко Марія

Бовть Дмитро

 

«образотворче мистецтво»

Захарчук Андрій

 

 

I

II

 

III

 

 

 

II

 

 

 

Деркач І.М

Кондратенко О.В

Шафранко Т.М

 

 

Черіпко Л.О

5.

Всеукраїнська виставка – конкурс «Український сувенір»

Гах Олександра, Міняйленко Олександр, Яковенко Іван

II

 

Гнатуша К.С

Шафранко Т.М

Смоляна В.О

6.

Обласний фестиваль- конкурс патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми»

Ниценко Софія

III

 

Кондратенко О.В

 

                                                  Протокол із визначенням балів

реєстрації учасників ХVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом  «Об'єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Духовні святині рідного краю». Номінація «Література». 2018-2019рр

№ п/п

      Призвіще, ім'я,

      по батькові                  учня

 Клас          Заклад                             освіти            Тема роботи

          Призвіще, ім'я,

            по батькові                               вчителя

  Бали

 Місце

  1.

     Деркач Софія

       Романівна

   11

 Благовіщенська

ЗОШ I-III ст.

       Духовні святині                                        рідного краю

          Деркач Іванна

             Миколаївна

   25     III
  2.

     Курган Ніка

      Євгенівна

    5

   Благовіщенська

   ЗОШ  I-III ст.

       Духовні святині                                      рідного краю

         Шафранко Тетяна

              Миколаївна

   14     V


Результати II(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.
 

           Предмет            Прізвище та ім'я учня         класс     місце                Вчитель
          Укр.мова               Гнатуша Юлія         10       II          Деркач І.М.
          Укр.мова               Деркач Софія         11       II          Деркач І.М.
         Англ.мова                  Гнатуша Юлія          10        III         Мозговий В.Ю.
    Інформаційні технології                   Сулім Артем          10        II          Проценко А.С.
    Інформаційні технології                 Одарич Ольга           11       III          Проценко А.С.
     Трудове  навчання              Проценко Кирило            9        III          Шафранко Т.М.

Підсумки участі у II етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                     Учень          клас       Місце                  Вчитель
              Ниценко Софія            5          II         Шафранко Т.М.
               Гнатуша Юлія           10          II             Деркач І.М.

 

Підсумки II (районного) етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка у 2018-2019 н.р

         Призвіще та Ім'я учня      клас           результат               Вчитель
             Курган  Ніка       5          II місце     Шафранко Т.М.

 

Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

   Прізвище та               ім'я учня          Номінація   Результат  Вчитель
    Деркач Софія    Літературна                         творчість    II місце   Деркач       І.М.

 

 Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я за єдину Україну" 

 Прізвище та ім'я учня          Результат         Вчитель
        Деркач Софія            II місце      Деркач І.М.

 

Обласний природничо-крєзнавчий зліт учнівської молоді "Знай, люби, бережи"

                Учасники      Результат     Керівник
 Гурток географічного                                           краєзнавства             III                   місце    Дворський          М.А.

 

       Фестиваль ораторського мистецтва аговори, щоб я  тебе побачив"

                      серед закладів освіти Комиш- Зорянської селищної ради.

 

Прізвища та ім'я                  учня  Клас                                Номінація  Місце       Керівник
    Бережанський              Богдан    4             "Добре слово краще за богатство"    I КондратенкоО.В.
     Носаченко                       Даніл     1               "З другом світ стає чудовим"   III  Сергієнко С.П.
Довгополик Кіра    3                         "Слово є вчинок"    III   Смоляна В.О.
   Деркач Софія   10  "Нема без кореня рослини, а нас, людей,- без                                      Батьківщини"    I   Деркач І.М.
 Мигаль Наталія    11  "Чи можна сважати, що одна людина краще за іншу?"   II   ШафранкоТ.М.


     
         Підсумки обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

         в рамках Всеукраїнської виставки  декоративно – ужиткового

         та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

        Нагороджені Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

       за зайняті місця в обласному етапі конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

                                  I місце - Яковенко Тетяна (учениця 8 класу);

                                 II місце Міняйленко Олександр (учень 5 класу);

                                III місце Стоянова Аліна (учениця 11 класу)

                     

 

             Результати II ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

                Учасник     Клас     Предмет     Місце       Вчитель
             Гнатуша Юлія       9     Укр.мова        II     Деркач І.М.
          Деркач Софія      10     Укр.мова        II     Деркач І.М.
         Проценко Артем       6     Математика        III     Дворська С.І.
        Гнатуша Юлія       9    Аглійська мова        III     Мозговий В.Ю.
       Дейнек Сніжана      10   Правознавство        III     Семікіна   О.А.

 



 

                               Підсумки II етапу конкурсу з української мови

                                імені П.Яцика у 2017-2018 навчальному році

                   Учасник        Клас         Місце                             Вчитель
          Курган Ніка          4             I                       Кондратенко О.В.
           Деркач Софія       10         III                   Деркач  І.М.

 



 

Результати I етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді

                   " Моя Батьківщина - Україна "

 

    Напрям   Учасник Місце
Географія рідного краю Гурток географічного краєзнавства   I
З попелу забуття Лебеденко Дана,  11 клас   II
Духовна спадщина мого роду Ордюнова Анастасія,  10 клас   II