Адміністрація та педагогічний колектив Благовіщенської ЗОШ I-III ступенів вітає Вас на сторінках нашого сайту!

 

                            Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

              '' Вітчизна - це не хтось і десь,  Я - теж Вітчизна ''  (обласний етап)

      

                   Учень                 Клас                        Результат
        Деркач Софія                    9                                         III  місце
          Тристан Олена                         10                                   III  місце

 

 



       Результати I етапу фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості

                            '' Таланти твої, Запорізький краю!''

 

                     Номінація                                  Учасники 
                      Вокал (соло)

                                      Курган Ніка (3 клас)

                           '' Рідна моя Земле''

                   Вокал (дует)

               Деркач Софія, Дейнек Сніжана (9 клас)

                                   ''Виростала''

                  Вокал ( соло)

                                      Галян Ольга ( 10 клас)

                              '' Пісня про батьків''

                  Вокал (соло)

                                       Лебеденко Дана ( 10 клас)

                                      '' Мама''

            Вокал ( ансамбль)

                                        Гурт '' Грона калини''

                                  ''Дитячи мрії''

           Хореографія (соло)

                                         Оглу Світлана (7 клас)

                                         ''Тримай''

           Хореографія (дует)

                          Мигаль Наталія, Стоянова Аліна ( 10 клас)

                                        ''Палала''

               Театри читця

                          Нестеренко Єлизавета  (7 клас)

                    Балада із творів Т.Шевченка ''Тополя''

 



 

          Результати Обласного етапу конкурсу малюнків

                         "Здай кров заради життя" 

 

           II- місце   Бережанський Дмитро учень 7го класу

           III- місце  Лебеденко Дана учениця 10 класу

                        Гах Олександра учениця 7го класу

                       Яковенко Тетяна  учениця 7го класу

   

 



 

                   Результати шкільного конкурсу " Міс Україночка 2017 "

                                         Початкова ланка

 

                                        Учасники                                      Переможець
                     2 кл. Сидоренко Анжеліка                 Курган  Ніка  учениця 3-го класу
                     3 кл. Курган Ніка  
                     3 кл. Мєлкозьорова Даша  
                     3 кл. Шмигля Діана  
                     4 кл. Сидоренко Анстасія  

 

                                                                        Середня ланка


 

                             Учасники                                          Переможець
        5 кл. Монастирна Лілія                    Нестеренко Єлизавета учениця 7-го класу
        6 кл  Кудрявська Аліна  
        6 кл. Оганесян Єльвіра  
        7 кл Нестеренко Єлизавета  
        7 кл. Оглу Світлана  

 

                                                                       Старші класи


 

                                   Учасники                                    Переможець
                     8 кл. Гнатуша Юля                  Гнатуша Юля учениця 8-го класу
                     8 кл. Філіпова Анастасія  
                     9 кл Смоляна Софія  
                    10 кл. Лебеденко Дана  
                    11 кл. Лахно Оля  

 

 

 


 


 

Результати шкільного конкурсу " Найкраща пара 2017 року "

            I - місце          9 клас  ( Новосад Георгій, Одарич Ольга)

           II - місце         10 клас ( Тристан Олена, Моисеєнко Данило)

           III - місце         8 клас  (Цивірко Елизавета, Сулим Артем)

 

 



 

Результати шкільного конкурсу " Найоригінальніша валентинка 2017 року "

     Перше місце - 7 клас

    Друге місце - 8 клас

    Третє місце - 6 клас 

 

 



 

Результати обласного конкурсу малюнків " Здай кров заради життя "

                                   Шкільний етап

Гах Олександра, учениця 7-го класу " Твоя крапля крові - початок нового життя "

Бережанський Дмитро, учень 7-го класу " Дякую донорам за життя "

Яковенко Тетяна, учениця 7-го класу " Подаруй життя - стань донором "

Лебеденко Дана, учениця 10-го класу " Твоя крапля крові - початок моря життя "

 

                                          Районний етап

Гах Олександра, учениця 7-го класу " Твоя крапля крові - початок нового життя "

Бережанський Дмитро, учень 7-го класу " Дякую донорам за життя "

Яковенко Тетяна, учениця 7-го класу " Подаруй життя - стань донором "

Лебеденко Дана, учениця 10-го класу " Твоя крапля крові - початок моря  життя "

 

 



 

 Шкільний етап обласного конкурсу юних фотоаматорів " Моя Країна - Україна"

Сидоренко Анжеліка, учениця 2-го класу   " Котик Мурчик, мій голубчик"

Кащенко Олександра, учениця 2-го класу  " Ти мій друг і я твій друг"

Кулик Катерина, учениця 6-го класу " Над ставом верби похилились"

Кудрявська Аліна, учениця 6-го класу " Я - маленька україночка"

Проценко Світлана, учениця 10-го класу " А ось і я "

Моисеєнко Данило, учень 10-го класу " Кладочка мого дитинства "

 

 

 



 

      Результати шкільного конкурсу "Інсценізація української народної пісні"

 

      Місця                 Початкова ланка                 Середня ланка               Старші класи
   I місце                        3 клас                   5 клас                  9 клас
   II місце                       1 клас                   6 клас                  8 клас
   III місце                       2 клас                   7 клас               10 клас
  IV місце                        4 клас    


 

 



                             

                           Підсумки районного конкурсу ораторського мистецтва

                                             «Заговори, щоб я тебе побачив»        

 

           Серед переможців у номінації «Добре слово краще за багатство»    (учні 1-4 класів):

 

              І місце:    Бережанський Богдан, учень 3 класу

             («Виростай, дитино, й пам’ятай –  Батьківщина – то найкращий край!»);

             Луценко Мілєна, учениця 4 класу («Мої улюблені книги»).

 

              ІІ місце:  Курган Ніка, учениця 3 класу

              («Хай оживає істина стара – все починається з добра»).

 

              ІІІ місце:   Деркач Богдан, учень 4 класу

              («Хай оживає істина стара – все починається з добра»).

 

             Серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради в номінації «Слово є вчинок»:

             ІІ місце:     Тристан Олена, учениця 10 класу («Що таке милосердя»)

         



                                           Обласний етап конкурсу «Моя новорічна мрія»

 

                        учасник            місце                 керівник
                       Саєнко Каміла                       II                 Черіпко Л.О.
               Сидоренко Анжеліка                       II                     

         Смоляна В.О.

 

 



                                    Результати ІІ етапу учнівських олімпіад

 

№ з/п

               Прізвище та ім’я учня      Клас               Предмет      Місце              Вчитель
     1              Нестеренко Єлизавета         7         Українська мова         III          Онишкевич З.О.
     2                       Гнатуша Юлія         8         Українська мова          II            Деркач І.М.
     3                      Деркач Софія         9         Українська мова         III            Деркач І.М.
     4                     Дейнек Сніжана         9              Географія         III          Дворський М.А.

 

 



                       

                           Результати Обласного  конкурсу " Моя новорічна мрія"

                                         Шкільні (учасники)                                              Обласні (учасники)
                   Саенко Каміла ( 1 клас "Різдвяний олень")                     Саенко Каміла ( 1 клас "Різдвяний олень")
               Сидоренко Анжеліка ( 2 клас "Новорічна цукерка")                 Сидоренко Анжеліка ( 2 клас "Новорічна цукерка")
                Якименко Ольга ( 8 клас " Мій друг папуга Кеша")                 Якименко Ольга ( 8 клас " Мій друг папуга Кеша")
                Шмигля Владислав (5 клас " Новорічні дзвіночки")                  Шмигля Владислав (5 клас " Новорічні дзвіночки")

 

 

 




Результати Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового

 

та образотворчого мистецтва "Квітуча Україна"

 

                           Шкільні (учасники)                                   Обласні (учасники)                

       Яковенко Іван  2 клас, виріб із солоного тіста

       "На щастя на здоров'я" Керівник-Смоляна О.В.

           Яковенко Іван 2 клас, виріб із солоного тіста

         "На щастя на здоров'я" Керівник-Смоляна О.В.

        Карбівнича Тетяна  11 клас, малюнок

      "Квітковий рай", керівник Шафранко Т.М.

         Карбівнича Тетяна  11 клас, малюнок

        "Квітковий рай", керівник Шафранко Т.М.

        Кондратенко Марія 7 клас, малюнок

       "Квіти України", керівник Гнатуша К.С.

 

        Деркач Валерія 9 клас малюнок

      "Рідний край", керівник Таран Т.М.

 

 

 



Результати загальношкільних спортивних змагань << Олімпійські ігри 2016>> серед учнів 5-11 класів

                                                              

                                клас                             місце
                             5                                 1
                             6                                 2
                             7                                 1
                             8                                 2
                             9                                 1
                            10                                 2
                            11                                 1

 


 



Підсумки  участі у спортивних змагань серед учнів ЗНЗ Комиш-Зорянської селищної ради

 

 

                Змагання з настольного тенісу

 

      II місце (команда учнів школи)

                                     Змагання з шахів       II місце (Сулім Артем 8 клас)
                                    Змагання з футзалу   

    II місце (команда учнів школи)

 

 




                 Обласна краєзнавча конференція - захист звітів про Всеукраїнську експедицію  

                                                 " Моя Батьківщина - Україна"

 

                          Тема         Номінація                         Учасник Результат Керівник

        "Причини екологічної деградації

                    річки Грузької"

    "Географія  

    рідного краю"

                    Дейнек С.

   ( гурток географічного краезнавства)

      III - місце

 Дворський

      М.А

 



 Результати Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика у 2016/2017 н.р

 

                               Учасник     Клас        Бали       Місце      %         Вчитель
   Нестеренко Елизавета         7         20/36          3      61 

       

       Онишкевич З.О

 

   Тристан  Олена        10      24/36          3      63

       

      Шафранко Т.М

 

 

 




                            І - етап краєзнавчої конференції  ,,Моя Батьківщина - Україна''  2016-2017 р

 

        Напрям експедиції

Назва дослідницької

роботи

Учасник Місце Керівник
Географія рідного краю

Причини екологічної деградації

річки Грузької

Дейнек Сніжана

(гурток пішохідного туризму)

I      Дворський М.А
З батьківської криниці Мій родовід Ордюнова Анастасія II       Семікіна О.А